Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Trenéři

 

Petra Březinová:

fotka-stranky.jpgPLNO!!! NOVÉ ZÁJEMCE O VÝCVIK NEPŘIJÍMÁM 

Výcvikové hodiny jsou vedeny pouze formou pozitivního posilování. Ráda vám pomůžu s výcvikem pomocí shapingu (tvarování) nebo pomocí luringu (tzv.  navádění). Výcvikové hodiny jsou zaměřeny na nácvik poslušnosti (poslušnost v běžném životě, poslušnost na zkoušky dle NZŘ, MZŘ, KJČR Brno). Je možné se domluvit i na hodinách agility pro začátečníky. V současné době se se svou americkou pitbulteriérkou věnuji sportovní kynologii a se svou bedlington teriérkou agility a výstavám.

web

777039248

brezinova-petra@seznam.cz

 

Petra Vetchá :

 

petra.jpgPŘIJÍMÁ  NOVÉ ČLENY OD LEDNA 2019

Výcvikové hodiny jsou vedeny pomocí shapingu (tvarování) a luringu(navádění).Dále potom metodou NePoPo(negativní, pozitivní, pozitivní). Výcvikem a chovem psů se zabývám 20.let.Připravuji psi na zkoušky, výstavy, bonitace a k výkupu pro ozbrojené složky České republiky, Rakouska, Německa, Polska.Ráda Vám pomohu s přípravou běžné poslušnosti pro spokojený život i s přípravou na zkoušky, bonitace s výcvikem obran a pachových prací. V současné době vlastním čtyři feny plemene Belgický ovčák malinois víc najdete na mých www stránkách.

Kontakt: 737142800

malanzvers@seznam.cz

www.malanzvers.unas.cz

 

Nikola Kotrbová:

                                                Přijímá nové zájemce

dsc062801.jpg Nabízím kurz poslušnosti pro začátečníky. V kurzu se zaměříme především na běžnou ovladatelnost psa a cviky základní poslušnosti, samozřejmě se zohledněním vašich konkrétních požadavků. Výcvik bude probíhat formou pozitivního posilování. Bližší informace naleznete na mých webových stránkách.

www.treninkpsunk.cz    

724210966

nikola.kot@seznam.cz

 

 

Marie Losová

 

Tereza Ondráčková

o.tereza@centrum.cz
724 567 909
www.vycvikpsutrebic.cz

 

 Tady nás najdete